Image Alt
Blue Lotus
Tinklaraštis Užkalnis skelbia: geriausi 2021 restoranai Lietuvoje jums neprivalo patikti

Užkalnis skelbia: geriausi 2021 restoranai Lietuvoje jums neprivalo patikti

Sveiki, ir džiaugiuosi šventėmis kartu su jumis. Tegul jums metai būna linksmi, turtingi (kaip buvo ir šie) ir sveiki. Savo kūną gerbkite kaip šventyklą, rūpinkitės tuo, ką į save dedate, o kad jūs tai galėtumėt daryti, aš savąjį kūną naudosiu kaip lošimo namus ir degalinę prie kelio, kur priima visus ištisą parą.
Atsakingiausias metų momentas – geriausiųjų 25 restoranų sąrašas, kur einu pats ir kur veduosi draugus, ir tos vietos, kurias rekomenduoju ir už kurias visiškai atsakau. Žinoma, klaidų pasitaiko visiems (absoliučiai visiems), tačiau paaiškinu: jeigu kur nors einate su nusiteikimu, kad jums nepatiks, bet einate vis tiek, nes jums norisi įrodyti, kad Užkalnis neteisus, tai čia yra jūsų problema ir jūs būsite už tokį elgesį nubausti. Čia tas pats, kaip „pirkau Užkalnio koldūnų, tai net šuo nevalgė”: Lietuvoje kokie penkiasdešimt tūkstančių šunų, kuriuos bandė maitinti mano receptūros koldūnais ir nepagalvojo, kad šuniukams skirtas visai kitoks maistas. Pasiklauskite veterinaro, jums rekomenduos. Į Lietuvą atveža puikaus begrūdžio, tinkamos sudėties keturkojų maisto iš Vokietijos, Italijos, Olandijos, Ispanijos, Austrijos – jį ir rinkitės.

Nebus šiemet didžiausiojo nepasisekimų sąrašo, nors tikrai priklausytų į jį įtraukti Lietuvon šiemet atėjusias Domino’s picas: puikus, galingas, dideles tradicijas turintis amerikietiškas tinklas gamina labai neblogai, kartais, tačiau labiau apsileidusio, chaotiško ir nepagarbaus atėjimo į rinką negalima buvo įsivaizduoti. Kai nesugebi apdoroti užsakymų ir tiesiog atjungi paskelbtą telefono numerį, o klientams sakai, kad telefonas kažkodėl neveikia, tai ne kas.

Kai kurie restoranai galimai nusimins, savęs neradę sąraše. Nebūtinai tai reiškia kažką negero. Gal tiesiog ten aš nespėjau per metus nueiti – negalite kaltinti manęs, kai žiemą ir dalį pavasario praleidau Nidoje, o visą rudenį ir gruodį – Italijoje, tai taip ir gaunasi, kad ne viską spėju aplankyti. Kitiems gal reikia laiko pailsėti ir atgauti jėgas.
Kaip ir visada, restoranai man už apžvalgas nemoka – nei pinigais, nei maistu. Jeigu jums atrodo kitaip, tai jūsų problema, ne mano. Ar buvo kišusių pinigų mainais į apžvalgą, o juo labiau „norime jus pavaišinti”? Taip, kaip ir kasmet. Vieno restorano negalėjau įtraukti, nes ten gamina mano vardu pavadintus burgerius – taip, tai būtų interesų konfliktas. Tai štai žemiau sąrašas, gero valgymo visus ateinančius metus. Tvarka atsitiktinė, todėl antrasis numeris nebūtinai geresnis už septintąjį ir panašiai.

Blue Lotus, Vilnius Indijos maisto Lietuvoje nedaug, gero – dar mažiau. Šie kario ir čili pipirų namai labai gerai laiko smūgį, o negausus papildymas Tailando patiekalais labai džiugina šalyje, kur kol kas nėra nė vieno verto paminėjimo tajų restorano. Apžvalga: „Mano kūryba yra paveikta Indijos kvaišalų” (https://www.delfi.lt/maistas/laukines-zasys/uzkalnis-pripazino-mano-kuryba-yra-paveikta-indijos-kvaisalu.d?id=86311173)

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/maistas/laukines-zasys/uzkalnis-skelbia-geriausi-2021-restoranai-lietuvoje-jums-neprivalo-patikti.d?id=89048059

Post a Comment

Laurent Fine dining,
107 Duncan Avenue, New York
914-309-7030,
Open: 09:00 am – 01:00 pm