Image Alt
Blue Lotus
Tinklaraštis Atrask augalinę ir veganišką mitybą kartu su „Eat Out Vilnius“

Atrask augalinę ir veganišką mitybą kartu su „Eat Out Vilnius“

Vis labiau populiarėja augalinė mityba: vieni propaguoja augalingą pirmadienį, kiti skatina jungtis prie veganiško sausio (veganuary). Nors reikia pabrėžti, kad veganiška ir augalinė mityba – ne tas pats. Veganiškasis būdas reiškia gyvulinės kilmės produktų atsisakymą ne tik maiste, bet ir gyvenime. Na o štai augalinė mityba tam pritaria, bet labiau koncentruojasi į sveiką, subalansuotą maistą. Tai reiškia, kad 90–100 proc. suvartojamo maisto yra sudaryto iš tikrų, neperdirbtų ir neapdorotų produktų.

Šios mitybos principas – gauti kuo daugiau sveikųjų maistinių medžiagų ir vitaminų vien tik iš kasdienio maisto. Tad iniciatyva labai sveikintina, bet nuo ko pradėti gaminti? Kokių receptų išgalvoti? „Eat Out Vilnius“ siūlo neišradinėti dviračio. Geriau pasitelkti į pagalbą „Wolt“. Pasirodo, Vilniuje gyvuoja ne vienas restoranas, kuris gali jums pasiūlyti įvairiausius augalinius arba veganiškus patiekalus ir ne viena ekologiška parduotuvėlė.

Indiška virtuvė

Na ir kaip gi veganiška mityba be ajurvedinės virtuvės – indiškos virtuvės pagrindo? Ajurvedinės mitybos šefai nuo senųjų laikų įvaldė patiekalus be gyvulinės kilmės produktų. Tiesa, reikia paminėti, kad šie pasižymi dideliu, specifinių prieskonių kiekiu. Autentiškus prieskonius ar indiškus produktus galite įsigyti „Happy Food“ krautuvėlėje-kavinėje. „Blue Lotus Indian & Thai Restaurant“ mes atradome labai skanius pupelių ir lęšių troškinius – „zalfrezie“, „kofta“, „methi“ bei kitus daržovių troškinius.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/maistas/naujiena/vieta/atrask-augaline-ir-veganiska-mityba-kartu-su-eat-out-vilnius-1048-1465410

Post a Comment

Laurent Fine dining,
107 Duncan Avenue, New York
914-309-7030,
Open: 09:00 am – 01:00 pm